PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725658}

Lwia straż: Powrót

The Lion Guard: Return of the Roar
5,2 1 278
ocen
5,2 10 1 1278
Lwia straż: Powrót
powrót do forum filmu Lwia straż: Powrót

Strasznie mnie dziwi jej wiek. Czy tylko ja jedna odnoszę wrażenie że jest jakby mniejsza od Kiona (a podobno jest niby od niego starsza)? Spodziewałam się jej raczej jako młodej dorosłej, a przynajmniej nastolatki :///

WTF?

ocenił(a) film na 8
RaynaLioness

Chyba wszyscy tak myśleli :) Kion jest bardzo wyrośnięty i muskularny jak na lwiątko (widać to, gdy stoi przy Simbie), a Kiara jako lwiczka jest delikatniejsza. Ale i tak wyglądają jak bliźnięta XD
Ciekawe, czy wydarzenia z TLG dzieją się przed, czy po pierwszym spotkaniu z Kovu. Kiara zachowuje się ,,dojrzalej" niż wtedy, ale nie wygląda na starszą :/

Ashera_Maisha

Co do Twojego ostatniego zdania: właśnie ten aspekt niesamowicie mnie dręczy. Kiara zachowuje się zupełnie inaczej niż w SP, gdzie jak wimy, wręcz nie chciała być księżniczką. Tu widzimy pełne podejście, jak dla mnie, adolescent princess pobierającej ochoczo nauki u ojca. Dodatkowo, scena z polowaniem: in my opinion, ewidentnym było to, że to Kiara uczyła koleżanki polować, a jak wiemy again, sama była słaba w tej kwestii, dopóki nie odbyła . lekcji z Kovu. Jednakże kwestia rysunków i proporcji naprawdę tu miesza. Mam szczerą nadzieję, że jakoś z tego wyjdą,tak jak z pomysłem tego, iż to mistyczna moc namieszała Skazie w głowie; trochę już dużo jak dla mnie magii i mistycyzmu, ale ok, przetrawię to; lecz jeśli spie*niczą całą chronologię... Trochę zepsuje mi to obraz całości. Bo ogólnie nie jest źle; myślałam, iż jako fan TLK od samiutkiego początku będę totalnie załamana i zdegustowana, a zaserwowano mi miły sentymentalny powrót, niewymagający, lekki. Tylko te rysunki... ALe i tak lepszy TLG niż kolejna księżniczka Zosia or sth like that.

Btw, jeszcze co do Kovu: skoro Kovu ma pojawić się z niezmienionym głosem, głosem dorosłego Kovu... Mam nadzieję, że continuity zostanie w miarę zachowane :)) bo trochę nie wierzę, żeby Disney aż tak poszedł na łatwiznę, nie pamiętając o "starych" fanach i wszystko mieszając.
Tylko też.. skąd w tym wszystkim Nuka? No nic, pożyjemy, zobaczymy :))) pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
Mortiana

Jeżeli chodzi o polowania, moim zdaniem Kiara to teoretyczka: godzinami może mówić koleżance to, co wcześniej usłyszała od matki/babki/innej lwicy, a sama upolować nic nie potrafi XD
Głos dorosłego Kovu i Nuki w obsadzie też mnie zastanawia. Może to będzie jakiś specjalny odcinek, który pokaże, co się działo gdy Kiara i Kion byli już dorośli, a Nuka jeszcze nie zginął? Co prawda, Lacey Chabert podkładała glos pod młodą Vitani, ale po 18 latach chyba może się wcielić w dorosłą.
Wiele osób zastanawia także jeden z utworów z soundtracku serialu - It is Time, czyli repryza piosenki Kiona z filmu. Są w niej słowa: ,,It is time to face the world on my own" - możliwe, że to aluzja do odejścia Kiona z Lwiej Ziemi...

Ashera_Maisha

Która strona podaję informację, że ma się pojawić Kovu?

ocenił(a) film na 8
sophie15

Zdaje mi się, że już o tym pisałam w którymś temacie... No dobra.
Entertaiment Weekly opublikowało tą wiadomość 9 grudnia 2015: ew.com/article/2015/12/09/lion-king-series-lion-guard-premiere-date-disney
Zaraz potem wieść pojawiła się na wielu innych stronach, ale właściwie nie wiadomo z nich nic więcej.
Niedługo potem Jason Mardsen (aktor podkładający głos pod Kovu) osobiście to potwierdził: http://m.imgur.com/K70v13r?r

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones