Mo'Nique

Monique Angela Imes

8,0
740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mo'Nique

powiedziała, ze nie obchodzi ją to, ze mąż ją notorycznie zdradza, skoro z nią jest i jest jej mężem
grubego wieprza to nie obchodzi, niech gruby wieprz sie zastanowi dlaczego on dalej z nią jest,(tutaj sie żarówka zapala i znaczek $)

BlackShit

przestań czytać pudelka niedorozwoju i zajmij się swoim życiem a nie się wpierdalasz w cudze , co cię interesuje jej małżeństwo ? masz z tym jakiś problem ? Idiotą możesz być jedynie ty, zresztą twój login mówi sam za siebie ,jedno wielkie gówno!

BlackRose58

idotką to jest ona i ty, bo jej bronisz, a ja mam prawo wyrazić swoją opinie na temat osoby publicznej i skomentować te jej "mądrości"

BlackShit

Zastanów się trochę co piszesz, bo sam sobie przeczysz. Ty możesz wyrażać swoje zdanie a innym nie wolno tego robić? Poza tym nie jesteś Mo'Nique i nie masz pojęcia, jak naprawdę wygląda sprawa z jej małżeństwem.

pau_lka

Dokładnie... powiedziała,że ona jest wierna,ale nie przeszkadza jej,gdy mąż ją zdradza,bo on lubi jej owłosionenogi...
Chociaż jej nie znam i nie wiem jak wygląda sprawa z jej małżeństwem,to jednak po takim tekście z jej ust muszę się zgodzić z opinią Blackshita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones