PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213475}

Conan awanturnik

Conan: The Adventurer
7,4 568
ocen
7,4 10 1 568
Conan awanturnik
powrót do forum serialu Conan awanturnik

Świetny

ocenił(a) serial na 9

Bajka z mojego dzieciństwa. Jest odjazdowa. Fabuła jest tu bardziej złożona niż w niejednym serialu fabularnym. Czarne charaktery nie cierpią jak w innych bajkach na syndrom zaniku szarych komórek i umieją wykorzystywać okazję. Poza tym mamy tu niezapomnianą plejadę postaci o różnych charakterach. Szkoda jedynie że serial jest tak krótki. Brak rozwiązania wielu wątków (Nidl, Sascha i Mischa, Młot Amon, Królowa Stygii, weżowcy, resztki pierścienia mroku) woła o kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 9
SirDrX

Też bardzo go lubiłem oglądać, miało być więcej sezonów, ale podobno uznano serial za nieopłacalny.

Giuseppe_Baldini

Tzn. że miał za niską oglądalność? Ciekawe, czemu. Ja go lubiłem, moi ówcześni (z podstawówki) rówieśnicy też.

ocenił(a) serial na 9
Trojden

Czy dobrze pamiętam BloodAmon, Skulkur to było w tym serialu?

ChubakaCieLubi

Skulkur tak, natomiast Amon był Gniewny (Wrath Amon), a nie Krwawy (Blood Amon).

ocenił(a) serial na 9
Trojden

To było ambitny serial dla młodego widza. oglądałem każdy odcinek pomimo że już nie pamiętam wielu rzeczy to byłem w stanie sobie przypomnieć pare imion w końcu serial emitowano 17 lat temu.

Blood Amon mi się skojarzył z tym magiem ale on był Młot Amon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones